Mekanları Hayata Geçiren Tasarımlar
Etili Seramik Ürünleriyle
Yaşam Alanlarınıza Hayat ve Zarafet Katın.

Etili Seramik küresel rekabet koşullarına  uyum sağlamak amacıyla her geçen gün üretim teknolojisini yenilemekte ve personelini sürekli olarak eğitmektedir. Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarını akademik boyutta istikrarlı bir biçimde sürdürmektedir. 

Üretim aşamalarında hem kalite hem de çevreye saygı ve duyarlılık başta gelen önceliğimizdir. Üretim aşamalarında kullanılan suyun tamamı geri dönüştürülerek yine üretim aşamalarında tekrar kullanılmakta ve çevreye atık su olarak verilmemektedir. Fabrikada ortaya çıkan evsel atık sular ise arıtma tesisinde işlemden geçirilerek doğaya verilmektedir.  Karbon emisyonunu azaltmak amacıyla sıcak baca gazlarının enerjisi geri kazanılarak işletmede tekrar kullanılmaktadır.

Üretim sırasında açığa çıkan satılamaz nitelikteki ürünler, kırılıp öğütülerek hammadde olarak tekrar kullanılmaktadır. Toz tutma filtreleri yardımıyla temiz bir çalışma ortamı sağlanmaktadır. Kullandığımız ambalaj malzemeleri de çözüm ortaklarımız aracılığı ile toplanarak tekrar geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Farklı kitlelerin zevklerine uygun desen ve renklerde, muhtelif ebatlarda üretilen ürünler yurtiçi ve yurtdışında bayiler kanalı ile nihai kullanıcılara ulaştırılmaktadır.

Üretiminin önemli bir kısmını ihraç eden firmamız yaklaşık otuz ülkede ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok yerinde ürün ve hizmet kalitesi sayesinde pazarını sürekli geliştirmektedir.

Seramik karo ve bordür dekor satışında İşlem teknolojimizi geliştirerek ve sistemimizi sürekli daha iyiye götürerek müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılayabilmek. Ürünümüzü çağdaş ve estetik yönden üstün kılarak iç ve dış pazarda güvenilir bir marka olarak anılmak, Çalışanların niteliklerinin sürekli olarak arttırıp, kolektif deneyimlerini sistemin etkinliği içerisinde yüksek verime dönüştürmek. Havaya, toprağa, suya ve doğal kaynak tüketimine yönelik kirlenmenin önlenmesini sağlamak, İş sağlığı ve iş güvenliğini temel prensip edinerek tüm çalışanlarımızın sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir iş ortamında çalışmalarını sağlamak. Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz ile birlikte firmamızda uygulanmakta olan kalite yönetim sistemini sürekli olarak geliştirmek.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn